Výrobci / značky

Stavy objednávek

Úvod Mohlo by Vás zajímatStavy objednávek

Při vyřizování Vašich objednávek operujeme s několika stavy objednávek. Zde pro Vás předkládáme celý přehled s jejich stručným popisem.  


Stav všech Vašich objednávek uvidíte taktéž po přihlášení do e-shopu na Vašem zákaznickém účtu.
a) PŘIJATA – Vaše objednávka je od této chvíle evidována naším systémem. Jde o automaticky generovaný e-mail, po správně uskutečněné objednávce

 

b) VYŘIZUJE SE -  s objednávkou již pracuje operátor. Nečeká se na platbu převodem, objednávka bude placena dobírkou a odeslána do 5-ti pracovních dnů (objednávka obsahuje produkty, u nichž je dodací lhůta 5 pracovních dnů)

 

c) VYŘIZUJE  - DELŠÍ DODACÍ LHŮTA - s objednávkou již pracuje operátor. Nečeká se na platbu převodem, objednávka bude placena dobírkou a odeslána do 14-ti pracovních dnů (objednávka obsahuje produkty, u nichž je dodací lhůta 14 dnů)

 

d) ČEKÁ SE NA PLATBU – zvolili jste platbu objednávky převodem a všechny položky z objednávky jsou dostupné

 

e) ZAPLACENÁ – přijali jsme platbu za Vaši objednávku. Zboží bude odesláno dle dostupnosti jednotlivých produktů, nejdéle do 14 dnů.

 

f) ČÁSTEČNĚ VYŘÍZENA – u některých položek z objednávky si potřebujeme ověřit dostupnost skladových zásob u dodavatele. Tento stav může trvat 1 – 2 dny, poté se změní stav objednávky dle aktuální situace

 

g) PŘIPRAVENA K ODESLÁNÍ – objednávka je komplet zabalená a připravena na nejbližší svoz přepravní společností. Do objednávky již nelze přidávat další zboží.

 

h) VÝZVA K PLATBĚ –  zasíláme jako upomínku po 7 dnech, kdy mělo dojít k řádné platbě za objednávku

 

i) OSOBNÍ ODBĚR – objednávka je připravena na odběrném místu k vyzvednutí po dobu 7-mi pracovních dnů


j) ODESLANÁ – u objednávek, které již byly zaplacené a právě předány do přepravy přepravní společností. Zásilku můžete očekávat již následující pracovní den. Tímto krokem je ukončen celý běh objednávky placené převodem.


k) ODESLANÁ – PLACENA DOBÍRKOU - u objednávek, které budou placeny dobírkou a právě předány do přepravy přepravní společností. Zásilku můžete očekávat již následující pracovní den


l) DOBÍRKA OK – informace pro prodejce, že částka za objednávku placena dobírkou již byla přijata. Tímto krokem je ukončen celý běh objednávky s dobírkou


m) OBJEDNÁVKA VYŘÍZENA – tento stav může nastat v několika případech, např. objednávka byla sloučena s jinou objednávkou, proběhl osobní odběr apod.


n) STORNOVANÁ OBJEDNÁVKA – i tento stav může někdy bohužel nastat. Je to storno objednávky buď ze strany kupujícího anebo prodejce – objednávka nebyla zaplacena nebo z důvodu nedostupnosti zásob.

Copyright 2012 - 2022 © PRO POŘÁDEK - úložné prostory všeho druhu